Search
Close this search box.

Kontroller Alpha B55 Per RTK

Si qendra operative e RTK-së, një kontrollues i përshtatshëm për përdoruesin me konfigurimin e tij të lartë, inteligjencën, funksionimin e rehatshëm dhe që plotëson kerkesat e gjeodetit.

  • CPU me performancë të lartë
  • Një buton i kuq për matje
  • Softueri Dimap
  • E pajisur me ruajtje 4+64G DDR4, deri në 3600 MHz

Çmimi origjinal qe: 650 €.Çmimi i tanishëm është: 600 €. me TVSH

SKU ALPHA010SUR Category Tags , ,

Informacion shtesë

Brand

Alpha Surveying

Packing List

Note: Items marked with are included in the package, while items marked with are no not included!

Packing List

5.0 Half reflection half transmission screen

5200mAh battery with smart chip

Big red button for collecting data

Quiet and comfortable Keys

4G+64G DDR4

Android 10.0

Better compatibility with other applications. Smoother and safer operating system

High-speed memory

Equipped with 4+64G DDR4 storage,up to 3600MHz, faster running speed

High-performance CPU

High speed CPU brings in more powerful calculating capacity.

NanoSIM

Support standard nanoSIM with 4G network

Me te shiturat

Përshëndetje atje! Shpresoj te jeni mire sot. Jam i emocionuar të ndaj me ju disa produkte të pabesueshme që kanë dalë nga raftet tona së fundmi! Përveç artikujve të mrekullueshëm që keni shfletuar tashmë, a mund t’ju sugjeroj të hidhni një sy në produktet tona më të shitura?

#

Do you need help overcoming life's challenges?

I’m here to help! Make the first step to improve your life by reaching out today.