Search
Close this search box.

Skaneri 3D Oneshot

Just one click to scan and document

Do you document project progress, measure rooms and objects? If so, use our hard- and software solution from one single manufacturer for your work – OneShot.

Your advantages
 • 3D measurement with 1 click in only 7 seconds
 • Transfer to HottCAD
 • Top price-performance ratio

4.499  me TVSH

Informacion shtesë

Brand

HottScan

Skaneri i ambintit OneShot nga HottScan dallohet me funksionalitetin e saj me një çmim të përballueshëm. Mjetet profesionale të digjitalizimit nuk kanë pse të jenë të shtrenjta. Hardueri ka 6 kamera HDR, një sistem matës laser dhe krijon informacion imazhi në cilësi panorama me rezolucion të lartë perfshire pikë matëse në vetëm 7 sekonda për skanim! Duke kombinuar softuerin dhe harduerin, ju mund të vendosni nëse doni të përqendroheni në informacionin e panoramave të imazhit, dhomat e matjes, dimensionet e dhomës, objektet në dhoma apo doni te masni gjithçka bashke ne te njejten kohe.Që nga dokumentimi i progresit tuaj deri te mbikëqyrja e ndërtimit dhe verifikimi i punës suaj, OneShot është një mjet i vërtetë i gjithanshëm i lehtë në dorë.

 • Funksionet baze:
 • 3d room measurement with one click
 • Digital transfer and editing within the software
 • 360° panorama-visualization
 • Highest precision and resolution
 • Range up to 40 metres
 • Efficient design
 • Immediate geometric representation

OneShot Setup Guide

OneShot Space Modelling

Step by step Guide

Fast and simple

Kategori Produkesh
Produkte te ngjashem

Me te shiturat

Përshëndetje atje! Shpresoj te jeni mire sot. Jam i emocionuar të ndaj me ju disa produkte të pabesueshme që kanë dalë nga raftet tona së fundmi! Përveç artikujve të mrekullueshëm që keni shfletuar tashmë, a mund t’ju sugjeroj të hidhni një sy në produktet tona më të shitura?

#

Do you need help overcoming life's challenges?

I’m here to help! Make the first step to improve your life by reaching out today.